To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
REGIMENT KRÓLA JEGO MOŚCI
Publiczno-prywatne forum dyskusyjne

Ogłoszenia - Nowa strona www i nowe zasady korzystania z forum

Administrator - 2011-06-16, 23:39

:) i pozamiatane :)
Administrator - 2011-06-23, 20:14

UWAGA! Jutro dzień sądu ostatecznego czyli zmiana łącza internetowego. Mogą wystąpić okresowe problemy z funkcjonowaniem forum!
Administrator - 2011-06-25, 09:47

Zmiana łącza zakończona sukcesem. U mnie domena już się rozwiązuje prawidłowo. Powinno być szybciej i wygodniej.
Administrator - 2013-03-23, 23:32

W zawiązku z powtarzającymi się atakami typu malware na naszą domenę wprowadziłem kilka znaczących zabezpieczeń. Mam nadzieję, że na jakiś czas podziałają. Przede wszystkim wykasowałem wszystkie konta przypisane do witryny rkjm.pl. Ponieważ i tak z nich nie korzystamy nie ma sensu ich trzymać i kusić hakerów. Jak zapewne zauważyliście w związku z tym zniknęło okienko do logowania. Forum działa bez zmian.
Administrator - 2014-02-02, 20:33

Przepraszam za małe zamieszanie z postami. Musiałem przebudować bazę danych o stąd chwilowe komunikaty o nowych postach których nie ma.
Dziękuję za wyrozumiałość

Christos - 2015-02-22, 00:56

Moi Drodzy. Jest pewien problem z forum. Chciałem przenieść je na inny serwer ponieważ jest on tańszy od tego na którym obecnie ono wisi. Niestety okazało sie ze nie jest to ani proste ani szybkie. Po całowieczornej walce nie udało mi sie dokonać tej operacji. Powodem jest kilkukrotnie modyfikowana i bardzo przerośnięta baza mysql czyli tłumacząc to na język prosty baza w której siedzą wszystkie posty, hasła itd. Przyznam ze nie mam za bardzo czasu więcej z tym walczyć a czas nagli gdyż trzeba opłacić nowy abonament za cały rok z góry. Nie jest to mała kwota bo faktura opiewa na 295 zł. Mamy 2 możliwości:
1. Ponosimy te koszty i wszystko pozostaje bez zmian (do tego dojdzie tez koszt domeny)
2. Zakładamy nowe forum na nowym serwerze i wtedy koszty wynoszą 150 zł
Oczywiście pkt 2 oznacza ze trzeba będzie pozakładać nowe konta oraz tracimy cała historie będąca na starym forum.
Oczywiście może sie okazać ze jak znajdę chwile czasu to może uda mi sie kiedyś dokonać transferu ale na pewno nie teraz (baza będzie zgrana).
Proszę o podjęcie szybkiej decyzji co robimy gdyż nie chciałbym z własnych pieniędzy utrzymywać serwera. Jednocześnie informuje ze jesli ktoś miałby ochotę powiesić swoją stronę www wraz mailem, albo zna kogoś kto szuka takiej możliwości to wtedy koszty natychmiast rozkładają sie na kilku użytkowników. Niestety ostatnio straciłem 2 takich klientów i jest kicha.

toudie - 2015-02-22, 19:02

Jestem za tym aby zostać. W końcu to nie jakaś astronomiczna kwota.
Gnom - 2015-02-22, 21:17

jestem za 1
Christos - 2015-02-23, 10:54

Jeszcze ktoś coś dopisze czy mamy przyjąć że płacimy?
Alis - 2015-02-23, 20:02

opcja 1
MayGyver - 2015-02-23, 20:34

jestem za 1
Christos - 2015-02-24, 10:12

oki to poproszę o przelanie kwoty 293zł na moje konto. Alis podeślę je na priv.