REGIMENT KRÓLA JEGO MOŚCI Strona Główna REGIMENT KRÓLA JEGO MOŚCI
Publiczno-prywatne forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ważne ogłoszenie
Autor Wiadomość
Christos 

Wysłany: 2015-03-15, 20:57   Ważne ogłoszenie

Moi Drodzy.
Wczoraj to jest 14 marca 2015 roku, podczas zwołanego spotkania RKJM zostałem wybrany na jego dowódcę organizacyjnego. Korzystając z okazji chciałbym w imieniu swoim podziękować dotychczasowemu dowódcy Don Carlosowi - Karolowi Karasiewiczowi za wieloletnie prowadzenie i dowodzenie regimentem. Karol dziękuję i życzę sukcesów w nowych przedsięwzięciach, licząc jednocześnie że być może kiedyś wrócisz do regimentu i znów zaczniesz z nami maszerować. Liczę, że mimo podjęcia decyzji o zawieszeniu swojego członkostwa, czasem pojawisz się na naszych imprezach i będziesz wspierał nas radą, dobrym słowem a być może i czynem.

Wszystkim obecnym członkom RKJM dziękuję za zaufanie. Postaram się Was nie zawieść i wykonywać moje obecne obowiązki sumiennie, z poszanowaniem zdania i głosu każdego członka regimentu.

Jednocześnie chciałbym aby wszyscy Ci którzy zdecydowali się w ostatnim okresie opuścić nasze szeregi, z przyczyn osobistych lub innych przemyśleli raz jeszcze swoją decyzję. Osobiście zapraszam Was ponownie do wspólnych działań. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że będą one ciekawe i dostarczą nam i Wam wielu radości i satysfakcji.

Dziś jest za wcześnie na przedstawienie szczegółowego planu dalszych działań. Takowy zostanie Wam wszystkim przedstawiony wkrótce. W mojej głowie od wczoraj rodzi się wiele ciekawych pomysłów które po pierwsze zaangażują Was do wspólnego działania, po drugie mam taką nadzieję, zachęcą do powrotu starych członków regimentu jak i tych którzy szukają ciekawej i inspirującej zabawy w rekonstrukcję historyczną.

Ze swojej strony obiecuję, że zdanie każdego z Was jest i będzie dla mnie bardzo ważne i że będę podchodził do każdego pomysłu z uwagą a co najważniejsze z szacunkiem. W zamian liczę na pomoc w realizacji naszych wspólnych przedsięwzięć historycznych.

Moi Drodzy, w jedności siła! Wiara w Was i nasza historia gwarantuje, że przyszłość będzie ciekawa.

Od dziś bardzo proszę o kontaktowanie się ze mną we wszystkich sprawach organizacyjnych.
Wkrótce po konsultacjach zaproponuję Wam i ogłoszę nowy podział nie tyle obowiązków co zadań którymi będziemy się zajmowali lub w których będziecie mnie wspierać mając w ten sposób czynny udział w każdym, nawet drobnym wspólnym zadaniu.

Christos

Odpowiedz do tematu